IMG_3303

Мої рідні – батьки, бабуся, рідний дядько, рідна тітка та двоюрідний брат – доктори. Батьки дуже хотіли, щоб і я став лікарем. Пам’ятаю, коли я захворював – чи прихворював – батьки завжди знали, як мене вилікувати, завжди знали як зробити так, щоб мені не було боляче. Фізично боляче. Але траплялося так, що фізичного болю не було, але був біль душевний: нещаслива закоханість, депресія через необхідність у вогку осінню погоду ходити до школи, коли хочеться спати і дивитися телевізор, вибір не того, що хочу я, а того, що вважають за потрібне в тій чи іншій ситуації батьки чи інші важливі персони, вибір у ситуації, коли хочеться багато чого, а можна дозволити собі тільки щось одне. І мені здавалося, що більшого болю немає, але купіювати його, знеболити або – тим більше – позбутися його назавжди просто неможливо. Всі мої рідні-лікарі були безсилі допомогти в цьому — ліки були тут ні до чого.

Минули роки. Якщо точніше понад 20 років. Я здобув дві вищі економічні освіти і 12 років пропрацював у великих міжнародних та українських компаніях. Але весь час мене переслідувало переживання, відчуття, що щось не те, не про мене… І я вирішив усе змінити, щоб жити, а не існувати. І отримувати задоволення від життя та задоволення від того, чим я займаюся. Завдяки одній людині – якій я вдячний досі, незважаючи на те, що наші шляхи розійшлися – дізнався, що є наука, яка допомагає вилікувати і душевний біль. Психологія. Виявилося, що питання, які хвилювали мене довгі роки і які здавались мені унікальними («і може тому ніхто не знав, як мені допомогти», думав я) – хвилюють не лише мене, а величезну кількість людей. І найголовніше: на мої запитання вже Є ВІДПОВІДІ! Для того, щоб прийти туди, куди я прийшов, мені знадобився мій досвід і 20+ років мого життя.

Знаю, що багато людей не наважуються піти до психолога чи психотерапевта. У них немає або шкода часу, немає або шкода грошей, або нема потреби. Але, так само, я знаю і те, що ті люди, які все ж таки вирішили прийти в кабінет до психолога і не пішли після перших кількох консультацій, а знайшли для себе цінність цієї години або двох на тиждень, знайшли в собі сміливість впізнавати себе і стикатися зі своєю недосконалістю та недосконалістю інших людей поруч із ними, дуже часто ставлять одне й те саме питання. «Чому я не прийшов сюди раніше?». Це правда і для мене. За роки у психології та психотерапії, єдине, про що я жалкую зараз, це про те, що я «не прийшов сюди раніше». І одночасно тішуся з того, що все ж таки вибрав прийти 😊

Дмитро Чабан

Київ, Травень 2016

***

Alma-mater:

 • КНУ ім. Т. Г. Шевченка (Психологія)
 • Київський Гештальт Університет (далі КГУ, Гештальт Терапія, 1-3 рівні, тренерка Інна Дідковська)
 • Національна Академія Управління (Маркетинг)
 • Національна Академія Управління (Фінанси)

Тема дипломної роботи (КНУ ім. Т.Г.Шевченка): «Взаємозв’язок самоставлення та тривожності як особистісної риси людини»

Тема сертифікаційної дипломної роботи (КГУ): «Робота з агресією в гештальт підході»

Акредитований терапевт Європейської Асоціації Гештальт Терапії (eagt.org)

Спеціалізації та спец-курси:

 • Гештальт-підхід до сімейної та парної терапії / КГУ, Київ
 • Гештальт-підхід до роботи з темами сексуальності / КГУ, Київ
 • Стилі психотерапії (VI освітній гештальт-інтенсив ) / КГУ, Київ
 • Конференція “Перлз Фест” / КГУ, Київ, 2012
 • Концепція часу в гештальт-терапії. Майкл Вінсент Міллер / КГУ, Київ
 • Чоловічо-жіночі стосунки (VII освітній гештальт-інтенсив ) / КГУ, Київ
 • Конференція “Гештальт Фест” / КГУ, Київ
 • Психологічне профілювання Emergenetics / Emergenetics International, Madrid, Spain
 • Свобода бути собою (IX освітній гештальт-інтенсив ) / КГУ, Київ
 • Ожиріння: Причини та наслідки / University of Reading, England, UK
 • Психологічні карти співзалежних та протизалежних етапів розвитку. Дженей Уайнхолд/ КГУ, Київ, Colorado Professional Development Center
 • Ми обираємо любов: Зцілення особистісних та культурнів розколів між жінками та чоловіками через гендерне примирення. Баррі та Дженй Уайнхолди, Шон Голловей, Георгій Смолін, Інна Дідковська / КГУ, Київ, Colorado Professional Development Center.
 • Любовні стосунки: норма й патологія. Доктор Отто Кернберг. Семінар. Київ 2018
 • Робота з межовим процессом в гештальт підході. Пітер Філіппсон. Machester Gestalt Centre / Київ 2019

Мови: українська, англійська, російська.

З приводу індивідуальних або сімейних та парних консультацій скористайтеся контактами вказаними нижче (краще і надійніше не дзвонити, а писати в Telegram):

Фейсбук: https://www.facebook.com/dmytro.v.chaban

Телефон: +380 99 535 44 84